SharpCAM 3 EKSEN CNC CAM PROGRAMI

Gelişmiş işleme teknolojisi ile SharpCAM, hızlı ve basit G kodu oluşturmanın en makul yoludur. 3 Eksen bir CAM yazılımında  ihtiyacınız olan her şeyi, en basit şekilde uygulamanız sağlanır. Kolay, ekonomik ve tezgahınızla tam uyum sağlayan takım yolları hazırlayın! 


SharpCAM ile tasarla ve kes!

KALICI LİSANS

UYGUN FİYAT

MAKSİMUM VERİM

HIZLI DESTEK

Süresiz ücretsiz
test edin!

Hemen Teklif
Alın

SharpCam 2.5 eksen, 3 eksen CAM ve CAD CNC cam programı dır. Dik işleme, ve cnc router cam programı olan SharpCAM ile CAM takım yolu oluşturma, freze NC kodlarının alınması için geliştirilmiştir. İçerisinde CAD arayüzü de barındırmaktadır. CAD arayüzü sayesinde rahatlıkla yeni çizimler yapılabilir, çizimler düzenlenebilir. 3 boyutlu step dosyalarının alınmasını destekler. DXF,DWG dosya uzantılı Autocad çizimlerini aktararak CNC işleme modellerini gerçekleştirebilirsiniz. SharpCAM piyasanın en ucuz ve basit kullanıma sahip CAM programıdır. 1 Yıl bakım anlaşması gerekmez, NC kod düzenleyici, simülator için ekstra ücret talep edilmez. Lisansların süresi yoktur. 1 defa satın aldıktan sonra ömür boyu kullanılabilir. 

Deneme sürümünün süre kısıtlaması yoktur. 50 NC kod satırına kadar basit işlemler için dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. SharpCAM piyasaya rahatlık sunmak adına vardır.

CNC makinelerine uygun şekilde NC kodu düzenlenebilir ve anlık değişiklikler yapabilirsiniz. Müşteri destek hattı daima taleplerinize çözüm sunmak için vardır! RS232 makineleri için ücretsiz kod düzenleyici yer almaktadır. SharpCAM 1 yıl boyunca gelecek olan bütün güncellemeleri otomatik olarak alır ve ekstra güncelleme ödemesi talep etmez. Çoğu yazılım firmasının aksine; bakım anlaşması, güncelleme, simülator ve düzenleyici için ayrı ücretlendirme talep edilmemektedir. SharpCAM kullanıcı dostu ve 2.5 eksen, 3 eksen CNC yazılımından beklenilen bütün fonksiyonları yerine getirir.

SharpCAM 3 ayrı paket olarak sunulmuştur. 2.5D / 3D / 3D pro versiyonları ile piyasada yer almaktadır. Versiyonlar arasındaki yetenek farklılıkları için paketler sayfasını ziyaret ediniz. 

SharpCAM öğrenmek çok kolaydır. Eğitim ve bilgilendirmeler için eğitim sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Pek çok sektörde başarılı takım yolları oluşturan SharpCAM, ekonomik ve basit kullanımı ile karmaşık CAM yazılımlarından ayrılmaktadır. Yazılım geliştirme ekibimiz, kullanıcı dostu arayüz ve hatasız kullanım için daima yazılımı güncel tutmaktadır. 

SharpCAM 2.5 eksen ve 3 eksen CNC CAM yazılımı, hızlı ve sorunsuz G kodu oluşturmanın en makul yoludur. Geliştirmiş olduğumuz altyapı sayesinde, kontrol ünitelerine uygun post çıkışları sağlanmaktadır.